kontakt

12 COMMENTS
 • Paweł Kłos

  Dzień dobry,

  reprezentuję firmę, która od lat tworzy profesjonalne strony internetowe. Odwiedziłem Państwa stronę fotografia4k.pl i w związku z tym chciałbym zapytać czy są Państwa zainteresowani stworzeniem nowej strony www? W ciągu ostatnich lat bardzo mocno zmieniły się zasady wykonywania stron internetowych, dotyczące między innymi ich mobilności czy szybkości działania. Strony wykonujemy na bardzo atrakcyjnych warunkach, również finansowych.

  Jeżeli zgadzacie się Państwo na to abym szerzej przedstawił ofertę, to proszę o odpowiedź na niniejszego maila. Zachęcam do podania numeru telefonu na jaki mógłbym zadzwonić. To zdecydowanie ułatwi nam kontakt.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Paweł Kłos
  tel.: 536-410-956
  kontakt@strony-www24.pl

 • Allison Gonzalez

  Hey, love your site. I have a site kind of like yours and until recently I was struggling to get visitors, maybe you are to.

  I stumbled upon this new option and it made the difference in the world for me. Perhaps it will help you to.

  https://besttraffic.icu/up?=fotografia4k.pl

  Allison

  361 Southwest Drive Suite #731 Jonesboro, AR 72401

  Not the right commercial message for you? All good, we don’t’ want to bother you, please opt out here: https:/besttraffic.icu/unsubscribe.php?site=fotografia4k.pl

 • Hannah Wilson

  Hey nice site. You seem like a hard working company, Im sure you do well.

  What if you had even more sales or customers, would you be able to keep up?

  We direct people that are interested in your products / services to you. Discover how we can increase the visitors to your business:

  https://bestvisitors.icu/boost?=fotografia4k.pl

  Allison

  361 Southwest Drive Suite #731 Jonesboro, AR 72401

  Not the right commercial message for you? All good, we don’t’ want to bother you, please opt out here: https:/bestvisitors.icu/unsubscribe.php?site=fotografia4k.pl

 • Kamil Rolczyk

  Dzień dobry,

  tworzeniem skutecznych stron i sklepów internetowych zajmujemy się od 20 lat. Pracujemy dla małych i dużych klientów. W Polsce i za granicą.

  W najważniejszych dla sklepów internetowych i stron www testach, Google PageSpeed Insights, sprawdzających jakość i szybkość zastosowanych rozwiązań, stworzone przez nas strony i sklepy, zawsze osiągają ponad 75 pkt. Decydując się na współpracę z nami, macie Państwo gwarancję tego, że zamówiony sklep lub strona www osiągną również co najmniej taki wynik.

  Wszystkie nasze strony i sklepy, oprócz tego, że osiągają w testach Google takie wyniki są jednocześnie: bardzo atrakcyjne cenowo, nowoczesne, wygodne w użyciu, proste w obsłudze, bezpieczne i bezawaryjne.

  Zachęcamy do sprawdzenia punktacji swojej obecnej strony: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=pl

  Kamil Rolczyk
  tel.: 792-483-331

  Jeśli dostanę taką szansę, to z przyjemnością przedstawię Państwu nasze realizacje (wraz z wynikami testów, na które wcześniej się powoływałem) i przybliżę szczegóły naszej oferty. W razie zainteresowania, proszę o zwrotnego maila wraz z numerem telefonu, na który będę mógł w dogodnym dla Państwa terminie zadzwonić.

 • Paweł Rudnik

  Dzień dobry,

  zdając sobie sprawę z tego, że zdobywanie nowych klientów jest w dzisiejszych czasach trudne chciałbym zaproponować Państwu bardzo skuteczną formę reklamy – kampanie e-mail marketingową. Z naszej oferty korzystają zarówno duże firmy jak i jednoosobowe działalności gospodarcze, skutecznie sprzedając swoje produkty i usługi. Mamy atrakcyjne ceny uzależnione od wielkości kampanii reklamowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów.

  Jeżeli zgadzacie się Państwo na to abym szerzej przedstawił naszą ofertę, to proszę o odpowiedź na tego e-maila. Zachęcam do podania numeru telefonu na jaki mógłbym zadzwonić. To zdecydowanie ułatwi nam kontakt.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Paweł Rudnik
  tel.: 792-483-331

 • Kamil Rolczyk

  Dzień dobry,

  oczywiście mam świadomość, że posiadacie już Państwo stronę www. Niemniej jednak chciałbym zapytać, czy na obecnym etapie rozwoju biznesu nie są Państwo zainteresowani wykonaniem zupełnie nowej strony www lub sklepu internetowego?
  Strony internetowe starzeją się niezwykle szybko i to zarówno w sensie technologicznym jak i estetycznym. Możliwości Internetu rosną bardziej niż jakiejkolwiek branży – a nowa strona, czy też nowy sklep, to całkiem nowy potencjał.

  Jeśli tak, to proszę o krótką odpowiedź. Skontaktuję się i przedstawię szczegóły oferty. Podanie numeru telefonu kontaktowego w mailu – zdecydowanie ułatwi przekazanie niezbędnych informacji.

  Nasza propozycja jest niezwykle atrakcyjna cenowo. Wiemy jak dostosować się do możliwości i potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw. Tworzone (od 20 lat) przez nas strony i sklepy www są nowoczesne, komfortowe w użyciu, proste w obsłudze, bezpieczne i bezawaryjne.

  Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  Kamil Rolczyk
  tel.: 792-483-331
  https://www-firmy.pl

 • Krystian Metko

  Dzień dobry,

  pomagamy w skutecznym zdobywaniu nowych klientów naszym biznesowym partnerom. Wielkim i niewielkim firmom. Skutecznie i nie obdzierając ich ze skóry. Jedną z najskuteczniejszych metod, jest kampania mailingowa.

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pozyskaniem nowych klientów i reklamą swoich usług i produktów za pomocą Internetu, to chętnie zadzwonię i dokładnie przedstawię naszą ofertę. W takim przypadku proszę o odpowiedź na tę wiadomość i zachęcam do podania numeru telefonu.

  Krystian Metko – tel.: 792-483-331

 • Maciej

  Projektowanie stron internetowych – https://studiomazury.pl

 • Krystian Metko

  Dzień dobry,

  specjalizujemy się w efektywynym zdobywaniu nowych klientów naszym biznesowym partnerom. Wielkim i malutkim firmom. Skutecznie i nie obdzierając ich ze skóry. Najskuteczniejszą z metod, jest kampania mailingowa.

  Jeśli będziecie Państwo zainteresowani zdobyciem nowych klientów i reklamą swoich produktów i usług za pomocą Internetu, to chętnie zadzwonię i dokładnie przedstawię naszą ofertę. W takim przypadku proszę o odpowiedź na tę wiadomość i zachęcam do podania numeru telefonu.

  Krystian Metko – tel.: 792-483-331

 • Kamil Rolczyk

  Dzień dobry,

  oczywiście mam świadomość, że macie już Państwo stronę internetową. Tak czy inaczej chciałbym zapytać, czy na dzisiejszym etapie rozwoju biznesu nie są Państwo zainteresowani zaprojektowaniem całkiem nowej strony www lub sklepu internetowego?
  Strony www starzeją się bardzo bardzo szybko i to zarówno w sensie technologicznym jak i estetycznym. Możliwości Internetu rosną bardziej niż innych mediów – a nowa strona, czy też nowy sklep, to całkiem nowy potencjał.

  Jeśli tak, to proszę o krótką odpowiedź. Skontaktuję się i zaprezentuję szczegóły oferty. Podanie numeru telefonu komórkowego w odpowiedzi – zdecydowanie ułatwi przekazanie niezbędnych informacji.

  Nasza propozycja jest bardzo atrakcyjna cenowo. Wiemy jak dostosować się do możliwości i potrzeb małych i średnich firm. Projektowane (od 20 lat) przez nas strony i sklepy www są nowoczesne, komfortowe w użyciu, łatwe w obsłudze, bezpieczne i bezawaryjne.

  Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  Kamil Rolczyk
  tel.: 792-483-331
  https://www-firmy.pl

 • George Martin

  Would you be interested in submitting a guest post on georgemartjr.com or possibly allowing us to submit a post to fotografia4k.pl ? Maybe you know by now that links are essential
  to building a brand online? If you are interested in submitting a post and obtaining a link to fotografia4k.pl , let me know and we will get it published in a speedy manner to our blog.

  Hope to hear from you soon
  George

 • Anna Sielnicka

  Dzień dobry,

  mnóstwo osób nie daje się przekonać, że e-mail marketing to skuteczna forma reklamy i… wiele osób popełnia DUŻY błąd. Taka reklama usług i produktów uznawana jest za najskuteczniejszą przez ponad 60% specjalistów od reklamy internetowej.

  Jeśli jeszcze jej Państwo nie wypróbowali, to naprawdę warto to zrobić. Specjalizujemy się w e-mail marketingu i z dużą przyjemnością przedstawię szczegóły propozycji. Jeśli chcą je Państwo usłyszeć – proszę o odpowiedź na tę wiadomość (najlepiej podając numer telefonu kontaktowego).

  Zapraszam do rozmowy.
  Anna Sielnicka – tel.: 792-519-647
  ania@sendmails.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.