kontakt

5 COMMENTS
 • Paweł Kłos

  Dzień dobry,

  reprezentuję firmę, która od lat tworzy profesjonalne strony internetowe. Odwiedziłem Państwa stronę fotografia4k.pl i w związku z tym chciałbym zapytać czy są Państwa zainteresowani stworzeniem nowej strony www? W ciągu ostatnich lat bardzo mocno zmieniły się zasady wykonywania stron internetowych, dotyczące między innymi ich mobilności czy szybkości działania. Strony wykonujemy na bardzo atrakcyjnych warunkach, również finansowych.

  Jeżeli zgadzacie się Państwo na to abym szerzej przedstawił ofertę, to proszę o odpowiedź na niniejszego maila. Zachęcam do podania numeru telefonu na jaki mógłbym zadzwonić. To zdecydowanie ułatwi nam kontakt.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Paweł Kłos
  tel.: 536-410-956
  kontakt@strony-www24.pl

 • Allison Gonzalez

  Hey, love your site. I have a site kind of like yours and until recently I was struggling to get visitors, maybe you are to.

  I stumbled upon this new option and it made the difference in the world for me. Perhaps it will help you to.

  https://besttraffic.icu/up?=fotografia4k.pl

  Allison

  361 Southwest Drive Suite #731 Jonesboro, AR 72401

  Not the right commercial message for you? All good, we don’t’ want to bother you, please opt out here: https:/besttraffic.icu/unsubscribe.php?site=fotografia4k.pl

 • Hannah Wilson

  Hey nice site. You seem like a hard working company, Im sure you do well.

  What if you had even more sales or customers, would you be able to keep up?

  We direct people that are interested in your products / services to you. Discover how we can increase the visitors to your business:

  https://bestvisitors.icu/boost?=fotografia4k.pl

  Allison

  361 Southwest Drive Suite #731 Jonesboro, AR 72401

  Not the right commercial message for you? All good, we don’t’ want to bother you, please opt out here: https:/bestvisitors.icu/unsubscribe.php?site=fotografia4k.pl

 • Kamil Rolczyk

  Dzień dobry,

  tworzeniem skutecznych stron i sklepów internetowych zajmujemy się od 20 lat. Pracujemy dla małych i dużych klientów. W Polsce i za granicą.

  W najważniejszych dla sklepów internetowych i stron www testach, Google PageSpeed Insights, sprawdzających jakość i szybkość zastosowanych rozwiązań, stworzone przez nas strony i sklepy, zawsze osiągają ponad 75 pkt. Decydując się na współpracę z nami, macie Państwo gwarancję tego, że zamówiony sklep lub strona www osiągną również co najmniej taki wynik.

  Wszystkie nasze strony i sklepy, oprócz tego, że osiągają w testach Google takie wyniki są jednocześnie: bardzo atrakcyjne cenowo, nowoczesne, wygodne w użyciu, proste w obsłudze, bezpieczne i bezawaryjne.

  Zachęcamy do sprawdzenia punktacji swojej obecnej strony: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=pl

  Kamil Rolczyk
  tel.: 792-483-331

  Jeśli dostanę taką szansę, to z przyjemnością przedstawię Państwu nasze realizacje (wraz z wynikami testów, na które wcześniej się powoływałem) i przybliżę szczegóły naszej oferty. W razie zainteresowania, proszę o zwrotnego maila wraz z numerem telefonu, na który będę mógł w dogodnym dla Państwa terminie zadzwonić.

 • Paweł Rudnik

  Dzień dobry,

  zdając sobie sprawę z tego, że zdobywanie nowych klientów jest w dzisiejszych czasach trudne chciałbym zaproponować Państwu bardzo skuteczną formę reklamy – kampanie e-mail marketingową. Z naszej oferty korzystają zarówno duże firmy jak i jednoosobowe działalności gospodarcze, skutecznie sprzedając swoje produkty i usługi. Mamy atrakcyjne ceny uzależnione od wielkości kampanii reklamowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów.

  Jeżeli zgadzacie się Państwo na to abym szerzej przedstawił naszą ofertę, to proszę o odpowiedź na tego e-maila. Zachęcam do podania numeru telefonu na jaki mógłbym zadzwonić. To zdecydowanie ułatwi nam kontakt.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Paweł Rudnik
  tel.: 792-483-331

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.